محل تبلیغات شما
11-  Year  به  هدف  ,  collects  1000  کتاب  دختر  سیاه  برای

مارلی Dias , دانش‌آموز کلاس ششم نیوجرسی که درایو 1000 BlackGirlBooks را برای جمع‌آوری کتاب‌هایی با حضور دختران آغاز کرد , از نمایش Nightly با لری ویل مور در شب چهارشنبه بازدید کرد و در مورد رسیدن به کتاب با شخصیت‌هایی که بیشتر شبیه او بودند صحبت کرد . او به مادرش گفت که از خواندن کتاب خسته شده‌است که نمی‌تواند به مدرسه او , بیمارستان سنت کلود در غرب نارنجی ارتباط داشته باشد . بنابراین تصمیم گرفت کاری در این باره انجام دهد . دیاس او با کمک مادرش شروع به جمع‌آوری 1000 کتاب با دختران سیاه‌پوست به عنوان قهرمان و یک برنامه برای اهدای آن‌ها به مدرسه و مدرسه در سنت مری , جاماییکا , کشور بومی مادرش کرد . # Tonightly : لری chats از W / # 1000 BlackGirlBooks's دیاس Dias , اولین دریافت‌کننده اول ما # GoldenHunnit . @ grassrootsfound pic.twitter.com/lrGgP0qlDN- The Nightly Show ( @ nightlyshow ) 11 فوریه 2016 " من این را شروع کردم چون در کلاس پنجم من فقط توانستم کتاب‌هایی را درباره پسران سفیدپوست و سگ‌های آن‌ها بخوانم . من فهمیدم که معلم من می‌تواند با آن شخصیت‌ها ارتباط برقرار کند , بنابراین از ما خواست تا آن کتاب‌ها را بخوانیم . دیاس به لرد دیلمور گفت : " من زمانی که به خانه رفتم و کتاب‌هایی را که درباره دختران سیاه‌پوست داشتم می‌خواندم , متوجه شدم که زمانی که به خانه

and که یکی از کتاب‌های مورد علاقه‌اش را با استفاده از یک نمایش تلویزیونی می‌خواند، به ویل مور گفت که او قصد دارد یک کتاب در مورد یک مرد سیاه که میزبان یک برنامه تلویزیونی است بخواند، به ویل گفت که او قصد دارد کتاب جمع‌آوری کند و آن‌ها را به مدارس اطراف نیو جرسی بدهد.

منبع

مبارزه با مواد رادیواکتیو - تغذیه زندانیان در اعتصاب غذا

11- Year به هدف , collects 1000 کتاب دختر سیاه برای

بحران بدهی یونان: پلیس از Grenades بی‌حسی در درگیری‌های پیش از رای استفاده می‌کند.

کتاب ,یک ,آن‌ها ,دختران ,مورد ,مادرش ,گفت که ,یک برنامه ,ویل مور ,دختران سیاه‌پوست ,1000 کتاب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران بلاگر اخبار مربوط به کسب و کار فانوس قدیمی موسسه زبان های خارجه ی حافظ پیچ و مهره دنیز هارمونی طبیعت دوربین مدار بسته / مقالات دوربین مدار بسته / نصب دوربین مداربسته فرکتال هنر معرفی فیلم های جدید ایرانی و خارجی بهین افراز