محل تبلیغات شما
نماینده جان لوئیس از Mugshot برای آموزش و اطلاع‌رسانی آموزش دیدن می‌کند.

تکرار. جان لوئیس ، یکی از پیشروان آزادی جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 ، پس از توئیت خود در بزرگداشت آزادی وی از زندان بیش از نیم قرن پیش ، خود را الهام بخش رسانه های اجتماعی دانست. لوئیس ، دی-جورجیا ، ارسال کرد. این توییت ساعت 6:39 صبح. ET: 53 سال پیش امروز من پس از دستگیری در جکسون به دلیل استفاده از سرویس بهداشتی "سفید" pic.twitter.com/9QAI4voo1M— جان لوئیس (repjohnlewis) از زندان پارچمن آزاد شدم. ET, 25،196 بار بازتوییت شده بود و 15،795 مورد علاقه همان عکس ارسال شده به فیس بوک 6،414 بار به اشتراک گذاشته شد و 465 نفر "دوست داشتند". لوئیس به آتلانتا ژورنال-قانون اساسی گفت که وی توییت را به 37200 دنبال کننده خود ارسال کرد تا "آموزش و اطلاع رسانی کند افرادی که حتی 53 سال به دنیا نیامده اند,پیش,"اضافه کردن:" وقتی در خیابان های D.C و آتلانتا قدم می زنم, مردم به من می گویند, ممنون."سیاه ، سفید ، آسیایی ، آنها از کاری که انجام دادیم قدردانی می کنند."IN-DEPTHJohn Lewis صدای جیر جیر و mugshot go viralRep. صفحه فیس بوک جان لوئیسRep. صفحه توییتر جان لوئیسSOCIAL@repjohnlewis. با تشکر از شما برای همه سخت کوشی ها و فداکاری های شما. ما باید فردا مسئولیت های خودمان را بفهمیم— ادواردو موریلو (@ rover09151976) 7 ژوئیه, 2014 @ repjohnlewis. با تشکر از شما برای همه سخت کوشی ها و فداکاری های شما. ما باید مسئولیت های خودمان را امروز و رای گیری فردا درک کنیم— ادواردو موریلو (@ rover09151976) 7 ژوئیه, 2014

منبع

مبارزه با مواد رادیواکتیو - تغذیه زندانیان در اعتصاب غذا

11- Year به هدف , collects 1000 کتاب دختر سیاه برای

بحران بدهی یونان: پلیس از Grenades بی‌حسی در درگیری‌های پیش از رای استفاده می‌کند.

، ,های ,لوئیس ,جان ,پیش ,@ ,جان لوئیس ,ارسال کرد ,ما باید ,شما ما ,های شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پوشک بچه مای بی بی وب اپلیکیشن پیش رونده PWA کار و زندگی در ترکیه زیباترین اهنگ ها لوازم خانگی افراکالا ویستا سازه پوستر چاپی ، پرده چاپی | طراحی دکوراسیون جهان رایانه برایم بخند مدیریت اطلاعات