محل تبلیغات شما
کارمند در آواز بخوانید: آزمون‌های زندان برای coronavirus مثبت است و باعث ترس‌های بیشتر می‌شود.

بی سی ان ان تایید کرده‌است که یک کارمند در مجموعه Sing سینگ در Ossining نیویورک برای coronavirus مثبت تست شده‌است . دو نفر دیگر که نه در ظاهر علائمی را نشان می‌دهند , مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و این نتایج در انتظار آن هستند , بنا بر گفته Corrections Department.Pris و زندان‌ها در سراسر کشور , با این مساله دست و پنجه نرم می‌کنند تا از شیوع coronavirus در مراکز تادیبی فشرده جلوگیری شود . کلانتر بخش لس‌آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد که جمعیت زندانیان به بیش از 600 نفر کاهش‌یافته است و تعداد افراد دستگیر شده در روز از 300 نفر به 60.The نفر کاهش‌یافته است . Sing سینگ یک خانه با حداکثر امنیت زندان در حدود 1,300 inmates.Jerm aine آرچر است که به 22 سال حبس ابد در Sing سینگ برای قتل درجه دوم خدمت می‌کند . در یک مکالمه تلفنی در روز یک شنبه , او ترس از شیوع احتمالی شیوع احتمالی را ذکر کرد و گفت که او از برنامه‌های احتمالی برای آزمایش پوشش شیوع بیماری coronavirus مطلع شده‌است " مردم واقعا نگران هستند . آرچر می‌گوید : " من هنوز کسی را ندیده‌ام , اما من هنوز برای ساعت 9 / 11 به سر می‌بردم , و به یاد دارم که , و مردم همان نگاه را هنگام راه رفتن , مانند نگرانی و نگرانی , مانند درماندگی , به چهره‌های خود نگاه می‌کنند . بزرگ‌ترین نگرانی , این است که برنامه احتمال چیست ? مفهوم فاصله اجتماعی به عنوان یک راهنمای سلامت کلیدی برای کاهش انتشار ویروس تکرار شده‌است که موجب بیماری COVID - 19 می‌شود . آرچر می‌گوید

دکتر هومر Tylek, یک پزشک که رئیس سابق پزشکی خدمات بهداشتی شهر نیویورک است, گفت: " اوضاع برای افرادی که در زندان بسر می‌برند, به طور قابل‌ملاحظه‌ای مورد نظارت قرار خواهند گرفت."

منبع

مبارزه با مواد رادیواکتیو - تغذیه زندانیان در اعتصاب غذا

11- Year به هدف , collects 1000 کتاب دختر سیاه برای

بحران بدهی یونان: پلیس از Grenades بی‌حسی در درگیری‌های پیش از رای استفاده می‌کند.

یک ,coronavirus ,شیوع ,نفر ,زندان ,آرچر ,sing سینگ ,coronavirus مثبت ,کاهش‌یافته است ,در روز ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

minamohebi تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ دریا کامپیوتر خبررسان موج سرما مجله تکنولوژی لوازم خانگی افراکالا گل باران درب اتوماتیک افرا ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت