محل تبلیغات شما
برنی ساندرز خواستار تعطیلی نیروگاه هسته‌ای نیویورک شد.

با تاکید بر مخالفت خود با انرژی هسته‌ای در اواخر این ماه , برنی ساندرز خواهان تعطیلی نیروگاه هسته‌ای خارج از شهر نیویورک است که مواد رادیو اکتیو را به نیروگاه آبه‌ای زیر زمینی نشت کرده‌است و به لطف نشتی متعدد و نگرانی‌های امنیتی , منبع بحث و جدل بوده‌است . در ماه فوریه , اندرو کومو , فرماندار نیویورک , آخرین نشت را در نیروگاه اعلام کرد : " اما این کارخانه در حدود یک چهارم از برق مورد استفاده شهر نیویورک و وست چستر کانتی را تولید می‌کند : " من بسیار نگران این هستم که رآکتور هسته‌ای نیروی هسته‌ای هند بیش از هر زمان دیگری در انتظار وقوع یک سانحه باشد . " به نظر من , ما نمی‌توانیم بی‌کار بنشینیم و امیدوار باشیم که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد . ما باید برای بستن این نیروگاه به روش ایمن و مسئولانه اقدام کنیم . ساندرز گفت : " به همین دلیل است که ایالات‌متحده آمریکا باید جهان را در تبدیل سیستم انرژی به دور از انرژی هسته‌ای و سوخت فسیلی به کار گیرد . ساندرز تنها نامزد هر دو حزبی است که می‌خواهد تولید انرژی هسته‌ای را پایان دهد , که در حال حاضر 20 % از تولید برق آمریکا را شامل می‌شود . اما این اولین باری است که ساندرز موضوع را به عنوان یک مساله wedge بالقوه بین رقیب هیلاری کلینتون و حزب دموکرات base.Sand

همه جا را زیر و رو کردند . با توجه به نظر سنجی گالوپ , اکثر آمریکایی‌ها طرفدار انرژی هسته‌ای هستند در حالی که 43 درصد مخالف آن هستند . این کاهش از اوج مصرف انرژی هسته‌ای در سال 2010 است که 62 درصد از انرژی هسته‌ای حمایت کردند , که در اثر فاجعه چرنوبیل در سال 2011 در ژاپن خراب شد . کلینتون در سال 2007 ضمن خدمت به مجلس سنا گفت : " در حدود هر هفته , ما رومه محلی را انتخاب می‌کنیم و مشکل دیگری در نقطه هندی پیدا می‌کنیم " کلینتون در سال 2007 گفت : " تقریبا هر هفته رومه محلی را انتخاب می‌کنیم و مشکل دیگری را در نقطه هند پیدا می‌کنیم " . در مینه سوتا , او با

منبع

مبارزه با مواد رادیواکتیو - تغذیه زندانیان در اعتصاب غذا

11- Year به هدف , collects 1000 کتاب دختر سیاه برای

بحران بدهی یونان: پلیس از Grenades بی‌حسی در درگیری‌های پیش از رای استفاده می‌کند.

هسته‌ای ,انرژی ,نیروگاه ,ساندرز ,سال ,نیویورک ,انرژی هسته‌ای ,است که ,در سال ,را در ,و مشکل ,تعطیلی نیروگاه هسته‌ای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محوطه سازی علمی و فناوری سیمرغ سینماهای تهران و قیمت بلیت در آنها triptravel dieselparsia گل پونه دوربین های دیجیتال تعمیرات لوازم خانه بانک های ایرانی